Participanti

„Lista cu persoanele înscrise se actualizează în fiecare zi după ora 22:00

Situația privind plata taxei de înscriere se actualizează de două ori pe săptămână: lunea și joia, după ora 22:00

Cei ce s-au înscris în perioada 1 septembrie-14 septembrie și nu achită taxa până în data de 14 septembrie ora 12:00 sunt rugați să ne trimită dovada plății pe adresa de email inscriericheiamtb@gmail.com

Dacă până vineri, 14 septembrie 2018, la ora 18:00 nu figurați în contul nostru a fi plătit taxa și nu ne-ați trimis dovada viramentului bancar veți fi scoși din lista de participanți, urmând ca în cazul în care vă prezentați la concurs să plătiți taxa suplimentară (140 de lei dacă participați la ultramaraton, 120 de lei dacă participați la semimaraton/maraton sau 40 de lei dacă copilul dvs participă la cursele copiiilor)

 

Nr. Nume Prenume Localitate Categorie Traseu Club Taxă  
ÎNSCRIERI ÎNAINTE DE DATA DE 1 SEPTEMBRIE  
1 Mocanu Dragoș Vălenii de Munte Amatori M, 30-39 ani Ultramaraton Da  
2 Vrânceanu Răzvan București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
3 Pașa Horia George Buzău Amatori M, 18-29 ani Maraton Da  
4 Pașa Horia George Buzău Amatori M, 21-29 ani Semimaraton Da  
5 Diea Răzvan București Amatori M, 40-50 ani Maraton Lupul singuratic Gratuit  
6 Stoica Vincențiu Ploiești Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Gratuit  
7 Meleca Alin București Amatori M, 40-50 ani Maraton Clean Power Cycling Gratuit  
8 Pruteanu Constantin București Amatori M, 51+ Maraton Gratuit  
9 Glodean Cristi Deva Amatori M, 40-50 ani Maraton Deva Team Gratuit  
10 Deac Bogdan București Amatori M, 30-39 ani Ultramaraton Gratuit  
11 Coclea Florin București Amatori M, 30-39 ani Maraton Scott Geiger Team Gratuit  
12 Tănase Sorin București Amatori M, 30-39 ani Gratuit  
13 Victor Sasu București Amatori M, 30-39 ani Gratuit  
14 Pal Horia Valea Lupului Amatori M, 18-29 ani Maraton HPM – PRO MOUNTAIN SPORTS Gratuit  
15 Mănăstireanu Rareș Domnești Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Gratuit  
16 Meleca Sorin București Amatori M, 30-39 ani Maraton Drujbarii pe 2 roți Gratuit  
17 Matei Cristian București Amatori M, 30-39 ani Maraton Gratuit  
18 Paraschivoiu Mihai Theodor Teișani Amatori M, 18-29 ani Maraton Gratuit  
19 Pârju Andrei Brașov Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Brașov HotWheels Gratuit  
20 Dăițoiu Gabriel Ploiești Amatori M, 30-39 ani Maraton Gratuit  
21 Lăzărescu Mircea București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
22 Coltiadis Alina Bușteni Amatori F, 30-39 ani Maraton Da  
23 Titei Dragomir Bălți, R. Moldova Amatori M, 30-39 ani Ultramaraton Da  
24 Popescu Sebastian București Copii 3-5 ani Copii 3-5 ani Da  
25 Popescu Oana București Amatori F, 30-39 ani Semimaraton  – Da  
26 Dabă Claudiu Ploiești Amatori M, 40-50 ani Semimaraton  – Da  
27 Munteanu Florin București Amatori M, 51+ ani Ultramaraton Randonneurs Romania Da  
28 Roșca Răzvan Gabriel București Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Pluton Ț Da  
29 Ojog George București Amatori M, 21-29 ani Semimaraton Da  
30 Popa Anastasia București Copii 3-5 ani Copii 3-5 ani Da  
31 Popa Teodor București AmatoriM, 30-39 ani Semimaraton Da  
32 Ciobanu Alexandru Ploiești Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Da  
33 Boboc Radu București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
34 Zaharia Valentin Galați Amatori M, 40-50 ani Maraton Da  
35 Munteanu Victor București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
36 Susai Cezar Bogdan București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Plutonul T Da  
37 Voicu Andrei București Amatori M, 18-29 ani Maraton Da  
38 Mardare Virgil Constanța Amatori M, 51+ ani Maraton Da  
39 Nicolae Radu Ploiești Amatori M, 18-29 ani Semimaraton Da  
40 Comanita Paul Ionut Bacel, Covasna Elite M, 30-39 ani Semimaraton Da  
41 Buta Cătălin Făgăraș Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Da  
42 Barsasteanu Alexandru Brașov Elite M, 21-29 ani Semimaraton Da  
43 Popescu Filimon Andrei Otopeni Amatori M, 9-11 ani Copii 9-11 ani Da  
44 Brătucu Adrian Snagov Amatori M, 30-39 ani Ultramaraton Spitzer Silo Da  
45 Radu Florina București Amatori F, 15-29 ani Semimaraton Da  
46 Crețu Bogdan Câmpina Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
47 Ciobanu Cătălin Mihai Ploiești Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
48 Melnic Cătălin București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
49 Bernard Tiberiu București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
50 Urloi Adrian București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
51 Spiridon Petre Cornel Brașov Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
52 Teletin Marius Brașov Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
53 Teletin Irina Brașov Amatori  F, 15-29 ani Semimaraton Da  
54 Bucur Jeanina Gabriela București Amatori  F, 30-40 ani Semimaraton Da  
55 Ilieșu Alexandru Mihai Brașov Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Da  
56 Munteanu Xenia București Amatori  F, 20-30 Semimaraton Da  
58 Dalvaru Cecilia Stufu Amatori F, 30-39 ani Maraton Scott Geiger Da  
58 Antonescu Ionuț Brașov Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
59 Remisovszky Mihnea Kikitumy Amatori M, 40-49 ani Maraton Perfectbike Da  
60 Negoițescu Răzvan București Amatori M, 40-50ani Semimaraton DHS MTB NEGO TEAM Da  
61 Negoițescu Darius București M, 9-11 ani Cursa copii DHS MTB NEGO TEAM Da  
62 Negoițescu Codruț București M, 9-11 ani Cursa copii DHS MTB NEGO TEAM Da  
63 Gaiseanu Eduard Târgoviște Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
64 Parcata Daniel Bogdan București Amatori M, 30-39 ani Maraton Bike Avangarde Da  
65 Parcata Viorica București Amatori  F, 30-39 ani Semimaraton Bike Avangarde Da  
66 Bădescu Dan Târgoviște Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
67 Ionescu Dariela Ploiești Amatori  F, 40+ ani Semimaraton Emmedue Da  
68 Ionescu Șerban Ploiești Copii 9-11 ani Cursa copii Emmedue Da  
69 Neagu Marius Nicolae Brașov Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
70 Anton Flavius București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
71 Mihuț Dragoș București Copii 9-11 ani Cursa copii Da  
72 Niculescu Ștefan Dan Urlați Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
73 Șerban Ionică Marius Târgoviște Amatori  M, 40-50 ani Semimaraton Da  
74 Turbatu Gheorghe Remulus București Amatori M, 30-39 ani Maraton Ideea Proiect Da  
75 Toma Valentin Fetești-Gară Amatori M, 40-50 ani Maraton BikeRehab Racing Team Da  
76 Dumitrache Cozmin Ploiești Amatori M, 30-39 ani Maraton Comadu MTB Da  
77 Bîrsan Nicolae Andi Ploiești Amatori M, 51+ ani Semimaraton Da  
78 Turbatu Carla Irina București Copii F, 6-8 ani Cursa copii Da  
79 Theodorescu Mihael București Elite M, 30-39 ani Maraton Ideea Proiect Da  
80 Cosma Marian Mioveni Amatori  M, 30-39 ani Maraton Renault Team Da  
81 Silaghi David Nicolae Măneciu Copii  M, 6-8 ani Cursa copii Da  
82 Silaghi Radu Ștefan Măneciu Copii  M, 12-14 ani Cursa copii Da  
83 Alexandru Cezar Ploiești Amatori  M, 15-20 ani Semimaraton Impulse Team Da  
84 Alexandru Sorin Ploiești Amatori  M, 51+ ani Semimaraton Impulse Team Da  
85 Mânăstireanu George Domnești Amatori M, 40-50 ani Ultramaraton Da  
ÎNSCRIERI DUPĂ DATA DE 1 SEPTEMBRIE  
                 
86 Mache Ștefan Andrei București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
87 Ivasuc Ianis Andrei București Copii M, 9-11 ani Cursa copii Da  
88 Marin Cătălin Vălenii de Munte Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Credit Bonus Da  
89 Popa Alexandru Marian București Elite M, 30-39 ani Maraton Giant Team Romania/ACS Bike Squad Da  
90 Jianu Mădălina București Amatori F, 30-39 ani Semimaraton Team Aricel  
91 Jianu Daniel București Amatori M, 51+ani Semimaraton Team Aricel  
92 Ivasuc Bogdan București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Credit Bonus Da  
93 Horea Nicola Sibiu Amatori M, 51+ ani Maraton Scott Geiger Team  
94 Bistrițeanu Dan București Amatori M, 40-50 ani Maraton Da  
95 Matei Marian Plopeni Amatori M, 30-39 ani Semimaraton  
96 Buda Ciprian Marius București M Maraton Daimon Da  
97 Baltes  Cora Sibiu Amatori  F, 30-39 ani Ultramaraton Scott Geiger Team  
98 Sârbuleț Mihai-Valentin Comarnic Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Da  
99 Lipșa Ciprian Galați Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
10 Ion Dragoș București Amatori M, 40-50 ani Maraton Team Giant Romania Da  
101 Truta Dumitru Săcele Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Cnpt Da  
103 Pârvu Gabriel Ștefan Izvoarele Copii 6-8 ani Cursa copii Da  
104 Petrescu Cristian Mihai Voluntari Copii 12-14 ani Cursa copii Focus Cycling Team Da  
105 Pîrjol Diana București Amatori M, 30-39 ani Maraton  
106 Nicola Ionuț Sibiu Amatori M, 15-20 ani Semimaraton Scott Geiger Team  
107 Jére Levente Odorheiu Secuiesc Amatori M, 21-29 ani Semimaraton Feel Good Team Da  
108 Anghel Teodor Ștefan Plopeni Copii M, 12-14 ani Cursa copii  
109 Puiu Dragoș Fieni Amatori M, 40-50 ani Semimaraton  
110 Guillaume Michel Cornu de Jos Amatori M, 51+ani Semimaraton SportGuru Da  
111 Niculicea Cristiana Elinnore Măneciu Amatori F, 15-29 ani Semimaraton Da  
112 Piscan Lucian Câmpina Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
113 Cernat Ana București Amatori F, 40+ani Semimaraton Da  
114 Ciocîrlan Daniel București Copii M, 12-14 ani Cursa copii  
115 Șercau Marian Marius Slănic Elite M, 20-29 ani Maraton  
116 Rusu Gabriela București Amatori F, 40+ani Semimaraton Da  
117 Mihai Mircea-Ioan București Amatori M, 20-29 ani Semimaraton Da  
118 Godra Arpad Sfântu Gheorghe Amatori M, 40-50 ani Maraton Da  
119 Alecu Rareș Brașov Elite M, 15-20 ani Semimaraton Elephant Bike Da  
120 Georgescu Paul-Ciprian București Elite M, 18-29 ani Maraton Dinamo-BikeXpert Racing Team  
121 Preda Mihai Brașov Amatori M, 50+ ani Semimaraton Da  
122 Puiu Daniel Măneciu Amatori M, 20-29 ani Semimaraton Da  
123 Barla Dan Alin Buzău Eșite M, 30-39 ani Maraton Bike FM Da  
124 Popescu Liviu București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
125 Munteanu Victor București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
126 Meleca Silviu Cosmin București Amatori M, 30-39 ani Maraton Clean Power Cycling Team Romania Da  
127 Tatu Constantin București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
128 Necula Andrei Focșani Elite M, 15-20 ani Semimaraton Da  
129 Verza Andrei București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
130 Goia Bogdan Iulian București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
131 Stanciu Alexandra Cristina București Amatori F, 18-29 ani Maraton Da  
132 Dincă Bogdan București Amatori M, 30-39 ani Maraton Giant Team Romania Da  
133 Loloiu Luiza Măneciu Amatori F, 30-39 ani Semimaraton CiucașX3 Da  
134 Jipa Răzvan-Andrei București Amatori M, 18-29 ani Maraton Evergreen Biking Team Da  
135 Lupica Răzvan București Amatori M, 30-39 ani Maraton Da  
136 Rusa Costel Ocnita Db Amatori M, 51+ ani Semimaraton Club Mtb Ocnita  
137 Patriche Mihai București Amatori M, 15-29 ani Maraton S.C. Gratzu Da  
138 Balcu Marian Focșani Amatori M, 40-50 ani Ultramaraton Magazinul cu Biciclete  
139 Florea Marian Brașov Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
140 Drăgan Oliver Brăila Amatori M, 30-39 ani Ultramaraton Explorer Bike Team Da  
141 Biris Gabriel București Amatori M, 40-50 ani Maraton Da  
142 Iancu Valentin București Amatori M, 30-39 ani Maraton BikeXpert Racing Team  
143 Sporis Augustin-Valerian București Amatori M, 40-50 ani Maraton  
144 Vicol Vlad Timișoara Elite M, 18-29 ani Maraton Deva Team Da  
145 Oprisiu Mihai Timișoara Elite M, 18-29 ani Maraton Deva Team Da  
146 Florea Lucian Brașov Amatori M, 21-29 ani Semimaraton Da  
147 Mezei Lucian București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
148 Buruiană Adrian Mărășești M Maraton VeloPower  
149 Oașă Radu București Copii M, 9-11 ani Cursa copii OAȘĂ\’S Da  
150 Oașă Tudor București Copii M, 6-8 ani Cursa copii OAȘĂ\’S Da  
151 Sprinceana Cătălin Pucioasa Amatori M, 30-39 ani Semimaraton BikeXpert Da  
152 Anton Mihai Cătălin București Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
153 Raiciu David Ștefan București Copii M, 9-11 ani Cursa copii  
154 Ghita Cătălin Marius București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
155 Sava Sorin București Amatori M, 40-50 ani Maraton Da  
156 Cojan Robert București Amatori M, 51+ ani Maraton Da  
157 Mihăiescu Ionuț București Elite M, 30-39 ani Maraton Bike FM Da  
158 Gheorghiu Elena București Amatori F, 30-39 ani Maraton Da  
159 Ursache Daniel Brașov Amatori M, 21-29 ani Semimaraton Da  
160 Tastaman Traian Slobozia Amatori M, 40-50 ani Semimaraton Da  
161 Tastaman Ștefan Andrei Slobozia Copii M, 12-14 ani Cursa copii Da  
162 Ciolacu Tudor Ploiești Elite M, 15-20 ani Semimaraton CSM Brăila  
163 Tugui Cornel București Amatori M, 30-39 ani Semimaraton Da  
164 Puiu Mihai Răzvan Ploiești Amatori M, 30-39 ani Maraton Emmedue  
165 Rizea Aurora București Amatori F, 30-39 ani Semimaraton Da  
166 Damian Nunez București Elite M, 30-39 ani Semimaraton Evergreen Biking Team Da  
167 Panaitescu Nicușor Ploiești Amatori M, 40-50 ani Maraton C.S. Copet  
168 Veropaev Marius Constantin Ploiești Amatori M, 18-29 ani Maraton  
169 Kadar Alexandru Brașov Amatori M, 30-39 ani Semimaraton  
170 Kadar Alexandra Brașov Amatori F, 30-39 ani Semimaraton  
171 Petre Matei Brașov Copii M, 9-11 ani Cursa copii Da  
172 Petre Teodor Brașov Copii M, 6-8 ani Cursa copii Da  
173 Petre Timotei Brașov Copii M, 3-5 ani Cursa copii Da  
174 Titei Tiberiu Balti Copii M, 6-8 ani Cursa copii NoMad CST  
175 Roșca Ciprian București Amatori M, 30-39 ani Maraton BikeXpert Racing Team Da  
176 Ghinararu Daniel București Amatori M, 40-50 ani Maraton Da  
177 Stanculescu Iulian București Amatori M, 30-39 ani Maraton Instalatorii.ro  
178 Ioan Rafael Ploiești Amatori  M, 15-20 ani Semimaraton  
179 Ispas Octavian Păulești Amatori M, 30-39 ani Semimaraton  
180 Vintilă Ionuț Ploiești Amatori M, 30-39 ani Semimatraton